Par mums Aptieka un klīnika Veterinārārsti un pakalpojumu cenrādis Mikročipi Vairumtirgotava Frizētava Aitkopība Mopsis un citi zvēri Galerija - Hei, Rūdi! Partneri Kontakti

 

MIKROČIPS - PASE, KURU NEVAR PAZAUDĒT!

Elektroniska identifikācija pret pazaudēšanu un zādzībām.
Atpazīt pazaudētu dzīvnieku ir loti sarežģīti. Tagad jauns tehnisks risinājums dod jums lielāku drošību. LifeChip ® ir elektroniska pase, ko jūsu dzīvnieks vienmēr nesīs sev līdzi.
Daudz nesāpīgāka un precīzāka par tetovēšanu.

Mikročipi

Šobrīd pasaulē plaši izplatīta un starptautiski atzīta ir suņu, kaķu, zirgu, zoodārzu dzīvnieku un putnu iezīmēšana uz visu mūžu jeb mikrocipēšana, kuru var veikt kopā ar vakcinēšanu, sākot no 8 nedēļu vecuma.

Raksturojums, īpašības

Mikročips (LifeChip ®) ir sīka, rīsa graudiņa lieluma ierīce, kura nesatur bateriju un tajā ir ieprogrammēts unikāls, neatkārtojams koda numurs. Tas atbilst ISO standartam un satur 15 ciparu zīmes. Pirmie trīs cipari apzīmē ražotājvalsti, bet pārējie ir katram dzīvniekam individuāli un nekad neatkārtojas. Lietojot nolasītaju jeb skeneri (READER), mikročipa iekšienē esošā elektronu ķēde sūta uz ārpusi koda numuru, neliels vara gredzens darbojas ka antena un viļņa pastiprinātājs. Skeneris atkodē signālu un parāda identifikācijas koda numuru uz displeja ekrāna. Koda numuru nav iespējams viltot vai izdzēst.

Iezīmēšana

Ievadīšana ir nesapīga, nav nepieciešama lokāla anestēzija vai kādi citi pretsāpju līdzekļi. Mikročips ir sterils un inficēšanās nav iespējama. Šo manipulāciju veic veterinārārsts. Injekcijas vieta atrodas zem ādas kakla kreisajā pusē pleca rajonā. Pirms ievadīšanas veterinārārsts izdara mikročipa pārbaudi ar skeneri (Reader), lai apstiprinātu kodu. Uzreiz pēc mikročipa ievadīšanas skenēšanu atkārto, lai pārliecinātos par tā darbību.

Pielietojums

  • Noklīdušu dzīvnieku atpazīšanai
  • Dzīvnieku apdrošināšanas gadījumā
  • Dažādu strīdu risināšanas gadījumā
  • Ciltsdarbā
  • Škērsojot robežu
  • Lai novērstu ļaunprātīgu dzīvnieku un putnu apmaiņu.


Informācija par mikročipēto dzīvnieku ir atrodama:

  • Vakcinācijas grāmatiņā, kas atrodas pie īpašnieka
  • Datu bāzē pie veterinārārsta, kurš veicis iezimēšanu
  • SIA "Alfa Vet" Datu bāzē


 
Mikročipēto dzīvnieku datubāze